همه سعی ما در اینجا براین است که بصورت کلی و دقیق، نحوه ی راه اندازی پک خورشیدی دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن را بیان نماییم. مقالات مربوط به طراحی یک سیستم خورشیدی را ارایه مینماییم تا همکاران گرامی در شرایطی که دسترسی به برق شهری ندارند از این روش جهت راه اندازی سیستم مداربسته بهره جویند.

دلیل استفاده از پک خورشیدی دوربین و دزدگیر:

گاها اتفاق می افتد در مکانی که دسترسی به برق شهری وجود ندارد ملزم به نصب یک سیستم امنیتی نظارتی همچون دزدگیر و یا دوربین مدار بسته هستیم. خانه باغ ها، کارگاهها و انبارهایی وجود دارند که نبود برق شهری در آنجا، سبب شده که از نصب دوربین و دزدگیر در آن مکانها منصرف شویم. از سویی عدم نصب سیستم مداربسته سبب وارد شدن خسارات جبران ناپذیری میشود. در اینجا است که این سوال پیش می آید که آیا نبود برق شهری میتواند دلیل عدم استفاده از یک سیستم مدار بسته شود؟

راه حل:

در جواب این سوال باید گفت خیر و راه حل پیشنهادی ما برای شما همکاران بزرگوار استفاده از پک خورشیدی دوربین و دزدگیر می باشد.

برای راه اندازی پک خورشیدی دوربین مداربسته و دزدگیر، آشنایی با یک سری اصول اولیه از مفاهیم و اصطلاحات مربوط به  سیستم خورشیدی جدا از شبکه نیاز است. بدین منظور فایل آموزشی آشنایی اولیه با سیستم های خورشیدی و نحوه طراحی یک سیستم جدا از شبکه (آفگرید) در اختیار شما همکاران گرامی قرار میگیرد. با مطالعه این فایل بصورت اجمالی خواهید توانست یک سیستم جدا از شبکه را بخوبی طراحی نمایید.

در نهایت اصول طراحی بیان شده در این فایل آموزشی را میتوانید برای مثالی از یک سیستم دوربین مداربسته و یا دزدگیراماکن بصورت زیر انجام دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر